Leden 2013

NOVÝ KABÁTEK

29. ledna 2013 v 21:20 | Mannon |  Zprávičky a zprávy
Tak už jste si nejspíš všimli, že blog má konečně nový kabátek :-) Za tuhle skvělou práci vděčím Zasněné slečně, která mi poslala onen nedokončený návrh a mojí milované Vlkoušce, která už jen dopilovala detaily jako je písmo a odkazy do menu :-)
Holky, oběma vám patří velké DÍKY. Design je úžasný a snad se bude líbit i všem ostatním :-)
Nu, samozřejmě kritika je zde také vítaná.

Jinak ještě jsem chtěla ještě jednu maličkost. Nejspíš už ste si toho všimli, ale konečně po skoro dvou celých měsících se škody způsobené hackerem daly do pořádku :-) jediná věc, která nám už zbývá dodělat je ta naše knihovnička, bez které by jistě spousta z nás byla, po lopatě řečeno, v háji. :-)
Za to, že už je blog v provozu a knihovnička skoro hotová, bych tímto chtěla moc moc poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na obnově. Bez vaší pomoci bych to nejspíš vzdala a na blog a vše kolem se asi vykašlala úplně, jak moc jsem z té situace byla rozhozená.
Takže ještě jednou díky moc Všem, kteřá se jakkoliv podíleli, podílí a podílet budou na provozu a chodu blogu a knihovničky :-) Jsem ráda, že Vás mám.

Mannon :-)

Dark Prince - 4. kapitola 3/3

26. ledna 2013 v 18:46 | Aendzi/ Lilian |  Dark Prince
A eště jedna :)


Dark Prince - 4. kapitola 2/3

26. ledna 2013 v 10:59 | Aendzi/ Lilian |  Dark Prince

Další kapitolka ;)

SRAZ BLOGU ?

25. ledna 2013 v 12:43 | Mannon |  Zprávičky a zprávy
Tak mě lidičkové napadlo... no, už o tom přemýšlím nějakej ten rok :D Co takhle někdy... jaro- léto si udělat menší blogový sraz ? Spojily by se hned srazy blogu fantasychylaček i erotiku, aby byla větší zábava :-) Co vy na to? Jen tedy netuším ještě kde a kdy přesně. Bude se muset najít nejspíš nějaký komprmis, protože třeba já jsem až od Karlových Varů a třeba Anji s Láďou z Moravy :-D

No, rozhodně ještě musíme najít nějaký zlatý střed. Zatím je to jen návrh a jen co dodělám onu chatovací místnost na blogu, tak si o tom můžete klevetit co hrdlo ráčí. Zatím bohužel jen plkejte tuhle v komentářích :-)

Zatím páčko a mysle, myslete hlavičky moje :-) Už se těším na případné návrhy.

HON 10. díl - Hidden - INFO!

24. ledna 2013 v 14:10 | Mannon
Jo a ještě lidičkové :-)
jen, co holkám skončí zkouškové období, tak začnou přibývat kapitolky 10. dílu House of Night :-)

Mannon

Kterou z těchto knih byste chtěli?

20. ledna 2013 v 19:13 | Mannon |  Zprávičky a zprávy
Ahojky lidičky,
Takže, Janča, která nám tu překládala Trylle trilogy od A. Hocking, nám už 3. díl této serie nedopřeloží, protože letos v březnu to má v čr vyjít, takže vám tu dává na výběr ze 3 knih na váběr.

Překlady a překladatelky knih

20. ledna 2013 v 12:20 | Laďa |  Zprávičky a zprávy
Ahoj děvčata :)

První věc je ta, že kvůli pádu mailu jsme nepřišli jen o knihy ale i o věčinu kontaktů a to hlavně na aktivní překladatelky....
Proto bych chtěl poprosit všechny aktivní překladatelky o ZASLÁNÍ VAŠICH MAILŮ NA FANTASYCHYLACKY@GMAIL.COM ABY SME MOHLI OBNOVIT SPOJENÍ :)

Další věc je ta, že několik holek už bohužel nemůže překládat a tak nám vznikl problém, protože máme pár nedodělaných knížek... Proto vás prosím jestli by se mezi vámi nenašly nějaké dobré duše, KTERÉ BY TYTO KNIHY DOKONČILY... :)

Die for me by Amy Plum
Witch Eyes by Scott Tracey

Samozdřejmě kdyby ste chtěla některá z vás začít překládat nějakou novou knihu tak budu jen rád, když se zapojíte :)

Díky a ahoj Laďa ;)


Info o knihovničce!

19. ledna 2013 v 21:15 | Laďa |  Zprávičky a zprávy
lidičkové...knihovnička bude v provozu snad do konce měsíce. Stále se ještě vše doposílá a dodělává seznam, takže PROSÍÍÍM NEPIŠTE SI O SEZNAM KNIH, PROTOŽE JEŠTĚ ŽÁDNÝ NENÍ HOTOVÝ !!! Jakmile vše bude znovu hotové a v provozu, tak sem dám info, ale NÉ DŘÍV JASNÉ? Já jen abyste se mě na to pořád neptali, nebo mi nepsali o seznam.
Dík za pochopen... Laďa

PŘIVÍTEJTE DRUHÉHO ADMINA BLOGU , LÁĎU :-)

18. ledna 2013 v 0:40 | Mannon |  Zprávičky a zprávy

Tak jo moji milí čtenáři a čtenářky :-)
Jelikož už na vedení blogu nemám sama čas, tak jsem si k sobě vzala posilu. Ale pozor, žádná ženská, ale pořádný chlap to je. :-)
Prosím, seznamte se s Láďou, našim skupinovým slaďouškem ;-)))
Ládi, oficálně tě vítám mezi námi, ve světě fantasy magorů :-)) Snad se ti tu mezi námi bude líbit a doufám, že vydržíš to moje občasné, někdy častější, peskování a možná menší návaly vzteku :-)) Snad to ustojíš a hned mi tak rychle nikam neutečeš :-)
Tak hodně štěstí a zdaru ve vykonávání mých úkonů a rozmarů a pevné nervy ;-D Budeš je potřebovat :D

>> více celý článek <<


Torn - 28. kapitola

17. ledna 2013 v 12:00 | Janča P.
Tak jo holky, tady máte poslední kapitolku :-) Na mailu knihovničky je uý i celá kniha. Tu si můžete stáhnout až bude knihovnička rozjetá. :-)

!!!HEPL ME, PLEASE!!!!

17. ledna 2013 v 0:51 | Mannon
Jo lidičkové...
mám ještě jednu véééélkou mega prosbu.
Psala mi zasněná slečna a poslala mi nedokončený návhr vzhledu blogu, avšak nemá možnost realizace jejího nápadu. Poslala mi co měla hotové a ještě pár věcí, ale už to nemá jak dodělat, tak se ptám, našla by se nějaká dobrá duše, která by si s tím dokázala vyhrát ?
byla bych moc moc moc vděčná.
prosím pište sem, a nebo na blogový mail fantasychylacky@gmail.com

Díky moc Mannon

Lví přitažlivost - 15. kapitola 2/2

17. ledna 2013 v 0:41 | Skylar |  Lví přitažlivost

Lidičky, omlouvám se, že to sem házím jen takto, ale není čas, až bude chvilka, tak to upravím do řádně čtení schopné verze.


Torn - 27. kapitola

17. ledna 2013 v 0:29 | Janča P.
Juhůůů.. tak už se nám snad rozjede blog :-) Tady je 27. kapitola Torn a hned ráno máte i poslední 28. kapitolu. A pak bohužel, jelikož v čr někdy v březnu má vyjít i 3. díl, tak ten budete mít až později na mailu a janča se vrhne na překlad jiné knihy. :-)

Tak co, těšíte se?

14. ledna 2013 v 20:40 | Mannon |  Zprávičky a zprávy
Tákže moji milí čtenáři a čtenářky.

Založila jsem nový blogový mail, kam mi můžete psát své dotazy na blog, knihy atd. a kam už VŠECHNY PŘEKLADATELKY, CO ZDE PŘEKLÁDAJÍ KNIHY MOHOU ZASE POSÍLAT KAPITOLY K ROZPŘEKLÁDANÝM KNIHÁM. Omlouvám se, že píši sem, ale bohužel všechny vaše maily a infa o knihách se mi smazaly i s minulým mailem.

!!NOVÝ BLOGOVÝ MAIL!!

fantasychylacky@gmail.com

Za další: Knihovnička už se dává do kupy. Knihy už se přeposílají a seznam už se pomalu doplňuje a postupně se dělá inventura.
Jinak tu je mail knihovničky, kam zatím můžete jen posílat knihy:

miniknihovnicka@gmail.com

(co se týče vstupu na mail, tak ten bude, až se vše potřebné na něm dodělá!!)

A co se blogu týče: psala jsem zasněné slečně, takže uvidím, co mi napíše ohledně designu blogu. Jinak hned jakmile mi začnou chodit kapitoly na mail, tak je sem začneme zase házet.
Jo a ještě jedna taková malá novinka: Jelikož teď kvůli práci nebudu tolik stíhat ( myslím tím, uveřejňovat kapitolky včas hned po poslání atd.) tak si k sobě na blog přibírám posilu. Kdo to však bude, se dozvíte později. Jediné, co prozradím je, že to bude osoba mužského rodu. To jen, aby si případní čtenáři, či návštěvníci blogi neřekli, že jsem nějaká potrefená feministka. Ono to tak dle mého chování občas působí, ale pánové... nebojte, já vaše pohlaví mám v jistých chvílích převelice ráda.

Nu, to je ode mne pro teď asi vše a co nejdříve se zase ohlásím. Snad už i s nějakou tou kapitolkou, či třeba novou knihou na překlad.

Majte sa fanfárově, vaše Mannon :-)